- Umowa zawartaCzęść 1PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA SZKÓŁ CEZAS Sp. z o.o.· Białystok6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 1PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROL-MOT Sp. z o.o.· Ciepielów6 ofert
Zawarcie umowy ramowej na dostawy regałów
Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zawarcie umowy ramowej na dostawy regałów”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 12 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 12 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 marca 2026
Termin ofert: 15 kwietnia 2026 09:50Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 marca 2026
Zmienia wersję 177843-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
18 sierpnia 2026
12 ofert2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA SZKÓŁ CEZAS Sp. z o.o. (Białystok) oraz PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROL-MOT Sp. z o.o. (Ciepielów).
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Główna Policji |
| NIP | 5213172762 |
| Adres | ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zawarcie umowy ramowej na dostawy regałów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39141100-3 - Regały |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA SZKÓŁ CEZAS Sp. z o.o., Białystok (NIP: 5422748462) |
| Część LOT-0001 – Maksymalna wartość umowy ramowej | 365 768 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ROL-MOT Sp. z o.o., Ciepielów (NIP: 8110004457) |
Informacje dodatkowe
I. O zamówienie może się ubiegać Wykonawca, który nie podlega wykluczeniu z postępowania: - na podstawie art. 108 i 109 ustawy Pzp, - na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na
Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, - na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576. II. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części
zamówienia, nie zostaną mu przyznane. III. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. IV. Wykonawca składa wraz z ofertą: 1. przedmiotowe środki dowodowe w postaci: rysunków/fotografii/katalogów proponowanych regałów z opisami w celu potwierdzenia spełnienia wymagań produktów z parametrami wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ) 3. Oświadczenie składane na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi Załącznik nr 1 do SWZ). 4. Wypełniony na Platformie zakupowej Formularz ofertowy. 5. JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA Do oferty wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016,str. 16). W celu wstępnego potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu,Zamawiający wymaga wypełnienia w części IV „Kryteria kwalifikacji” Jednolitego
Europejskiego Dokumentu Zamówienia wyłącznie sekcji „α („alfa”). W celu wstępnego potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Zamawiający wymaga wypełnienia części III „Podstawy wykluczenia” Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie żądał
od wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę dokumentów określonych w rozdz. XII SWZ (Wykonawcy oraz podmioty udostępniające zasoby, z tym, że podmioty udostępniające zasoby z wyłączeniem dokumentu, o którym mowa w pkt 1.2.2 SWZ), w tym: odpisu z właściwego rejestru lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne;
informacji z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust.1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty określone w rozdziale XII ust. 2. W celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawca na wezwanie Zamawiającego składa: wykaz wykonanych dostaw, potwierdzający spełnianie warunku określonego w Rozdziale VIII ust. 1 pkt. 1.1. SWZ, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów
– oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy - zalecaną treść wykazu stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W przypadku, o którym mowa powyżej, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W przypadku, o którym mowa w ust. powyżej, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.W wyniku przeprowadzenia niniejszego postępowania zostanie zawarta umowa ramowa na podstawie, której zostaną zawarte umowy wykonawcze zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 3 Pzp, zgodnie z procedurą określoną w projektowanych postanowieniach umowy ramowej.Umowa ramowa obowiązuje przez okres trzydzieści sześć miesięcy od dnia jej zawarcia lub do czasu wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówień. Zamówienia wykonawcze – zgodnie z ofertą wykonawcy złożoną w postępowaniu o zawarcie umowy ramowej (maksymalnie trzydzieści dni roboczych).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →