AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000 zł z terminem spłaty od 2027r. do 2038r.

Zamawiający Gmina Miasta Dębica (Dębica, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000 zł…”. Termin składania ofert upływa 22 września 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Miasta DębicaDębica, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 17 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
22 września 2026, 10:00
21d 10h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 435 350 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    17 sierpnia 2026

    Termin ofert: 22 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000,00 zł z terminem spłaty od 2027 r. do 2038 r.

  • 2

    ZakresCzas trwania zamówienia wskazano na 3 dni, a dla części na 3 miesiące, przy czym miejsce realizacji to województwo podkarpackie.

  • 3

    ZakresKredyt ma sfinansować spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań w wysokości 5 955 000,00 zł oraz planowany deficyt w wysokości 7 045 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, Oddział w Brzostku.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Dębica

NIP

8722230742

Adres

Ratuszowa 2, 39-200 Dębica

Region (NUTS)

PL824 – Podkarpackie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego w łącznej wysokości 13 000 000 zł z terminem spłaty od 2027r. do 2038r.

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-22 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66113000-5Usługi udzielania kredytu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 435 350 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
980 799 zł3 687 702 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 706 903 zł
Źródło próbki
CPV 66113000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
980 799 zł
Mediana
2 435 350 zł
Górny kwartyl
3 687 702 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, Oddział w Brzostku2,1 mln złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 22.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Miasta Dębica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.