Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku.
Zamawiający Gmina Tykocin (Tykocin, Podlaskie) prowadzi postępowanie „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na…”. Termin składania ofert upływa 6 października 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 6 października 2026, 10:0035d 10h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=144, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 6 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 6 października 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 20.11.2026 – 31.10.2038.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Tykocin |
| NIP | 9661773554 |
| Adres | ul. 11 Listopada 8, 16 - 080 Tykocin |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 4 800 000 zł, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Tykocin w 2026 roku. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66100000-1 - Usługi bankowe i inwestycyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu; 66110000-4 - Usługi bankowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 4 Pzp. Wymagane dokumenty: odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne prz
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego. Wymogi związane z wykazaniem przez Wykonawc
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt. 4 Pzp. Wymagane dokumenty: odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne prz
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 Pzp. Wymagane dokumenty: informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Wymogi związane z wykazaniem przez Wykonawcę braku podstaw wykluczenia zostały określone w SW
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy pzp oraz zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp.Wymagane dokumenty: oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy pzp oraz zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1, art. 108 ust. 1 pkt. 4 oraz art. 108 ust. 2, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1497 z późn.zm.) oraz oświadczenia
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 Pzp. Wymagane dokumenty: informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Wymogi związane z wykazaniem przez Wykonawcę braku podstaw wykluczenia zostały określone w SW
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Wymagane dokumenty: 1) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2021 r. poz. 275 z pożn.
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt. 1 lit. h i pkt. 2 Pzp. Wymagane dokumenty: odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Wymogi związane z wykazaniem przez Wykonawcę braku podstaw wykluczenia zos
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-06 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →