- Umowa zawartaCzęść 1PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "AUTOCENTRUM" MAZIARZ, KRAWIEC - SPÓŁKA JAWNA· WOLA MIELECKACena wybranej oferty172 497 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "AUTOCENTRUM" MAZIARZ, KRAWIEC - SPÓŁKA JAWNA· WOLA MIELECKACena wybranej oferty233 480 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "AUTOCENTRUM" MAZIARZ, KRAWIEC - SPÓŁKA JAWNA· WOLA MIELECKACena wybranej oferty202 322 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE "AUTOCENTRUM" MAZIARZ, KRAWIEC - SPÓŁKA JAWNA· WOLA MIELECKACena wybranej oferty112 499 zł3 oferty
Sukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa części zamiennych do autobusów marki SOLARIS eksploatowanych przez…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "autocentrum" Maziarz, Krawiec - Sp.J. Łączna wartość ofert: 720 798 zł. Złożono 8 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 720 798 zł
- Liczba ofert
- 8 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 sierpnia 2026
8 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "autocentrum" Maziarz, Krawiec - Sp.J. (WOLA MIELECKA).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 720 797,85 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem