- UnieważnionaCzęść 23 oferty
- UnieważnionaCzęść 33 oferty
ZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
Postępowanie „ZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i…” zamawiającego Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie) zostało unieważnione. Złożono 6 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podano
- Liczba ofert
- 6 ofertłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1288, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 czerwca 2026
Termin ofert: 30 lipca 2026 11:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
17 sierpnia 2026
6 ofert
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: ins-fund.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy Wrocław |
| NIP | 8971383551 |
| Adres | św. Elżbiety 3, 50-111 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | ZZK - NZ/241/3400/64/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 3 |
Informacje dodatkowe
- 1)Zamówienie zostanie udzielone na warunkach podobnych do warunków określonych w zamówieniu podstawowym.
- 2)Ostateczne warunki, na jakich zostanie udzielone zamówienie, zostaną ustalone w wyniku negocjacji. Udzielenie zamówienia jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego.
- 3)Zamówienie może dotyczyć całego zakresu zamówienia podstawowego i będzie realizowane w celu rozszerzenia zakresu dokumentacji projektowej w budynkach objętym przedmiotem zamówienia.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →