„Wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu «Warszawa chroni»”
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu…”, wybierając ofertę wykonawcy Media Check Point Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 986 615 zł. Złożono 7 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 986 615 zł
- Liczba ofert
- 7 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=305, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 czerwca 2026
Termin ofert: 1 lipca 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
17 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Media Check Point Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 986 615,45 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Stołeczne Warszawa |
| NIP | 5252296818 |
| Adres | Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-reklamowych na potrzeby programu «Warszawa chroni»” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 22462000-6 - Materiały reklamowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | Media Check Point Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5342273092) |
| Wartość wybranej oferty | 986 615 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 7 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-20+02:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →