Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów
Zamawiający Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. (Andrychów, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:0011d 17h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 625 201 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=610, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 10:00 - Sprostowanie
27 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 września 2026 10:00Zmienia wersję 566463-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 września 2026
Zmienia wersję 591878-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadań obejmująca dostawę infrastruktury sprzętowo-programowej dla wzmocnienia cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów, podzielona na 3 części.
- 2
RyzykoWszystkie urządzenia mają być fabrycznie nowe oraz wolne od substancji z listy REACH/RoHS, a mają też spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych.
- 3
ZakresZakres obejmuje część 1 dotyczącą sprzętu i oprogramowania IT, część 2 dotyczącą sprzętu i oprogramowania OT oraz część 3 obejmującą systemy zasilania gwarantowanego i awaryjnego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o. o. |
| Adres | 34-120 Andrychów |
| Region (NUTS) | PL21A – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48822000-6 - Serwery komputerowe |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 458 126 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 10:00 |
Informacje dodatkowe
Wszelkie informacje na temat warunków finansowania i płatności zawiera wzór umowy
W związku z planowanym terminem zakończenia realizacji Projektu, Zamawiający zastrzega, że realizacja ww. zamówienia nie może trwać dłużej niż do 30.11.2026 r.
W związku z planowanym terminem zakończenia realizacji Projektu, Zamawiający zastrzega, że realizacja ww. zamówienia nie może trwać dłużej niż do 30.11.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.