ZP3/7697/26 sprzedaż i dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem wysokoprzepustowego systemu elektronowego dichroizmu kołowego wraz z przystawką temperaturową oraz przystawką FDCD (Fluorescence-Detected Circular Dichroism) oraz instruktażem użytkowania i potwierdzeniem kompatybilności dostarczonego przedmiotu zamówienia z posiadanym przez Zamawiającego sprzętem
Zamawiający Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP3/7697/26 sprzedaż i dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem wysokoprzepustowego…”, wybierając ofertę wykonawcy ABL&E-JASCO Polska Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 642 000 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 642 000 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=302, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 kwietnia 2026
Termin ofert: 9 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ABL&E-JASCO Polska Sp. z o.o. (Kraków).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 642 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem