Kompleksowe letnie utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie województwa podkarpackiego w 2027 r. – 8 części
Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich (Rzeszów, Podkarpackie) zapowiada zamówienie „Kompleksowe letnie utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie województwa podkarpackiego w…”. To ogłoszenie wstępne, właściwy przetarg może zostać opublikowany w późniejszym terminie.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 865 234 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=812, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie wstępneBieżące
14 sierpnia 2026
Ogłoszenie wstępne
Pełna treść ogłoszenia wstępnego. Właściwy przetarg może zostać opublikowany później.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH |
| REGON | 690587670 |
| Adres | ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A, 35-105 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowe letnie utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie województwa podkarpackiego w 2027 r. – 8 części |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic |
| Dodatkowe kody CPV | 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów; 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników; 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne; 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów; 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów); 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic; 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów; 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg; 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg; 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne; 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
W uzupełnieniu informacji podanych w Sekcji II.2.7) niniejszego
ogłoszenia okres obowiązywania umowy będzie trwał od dnia 04.01.2026 r. do dnia
20.12.2026 r. Jeżeli zawarcie umowy nastąpi po 04.01.2026 r., okres obowiązywania umowy będzie trwał od dnia podpisania umowy do dnia 20.12.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.