Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do 31.12.2027r. – Bojanowska Spółdzielnia Energetyczna
Zamawiający Gmina Bojanowo (Bojanowo, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do 31.12.2027r. – Bojanowska Spółdzielnia…”. Termin składania ofert minął 20 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 20 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=731, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
15 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 4a48c27d-0697-4dbb-afcb-c460c4e5cfb0-02
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji, rozliczania i bilansowania dla 24 PPE w okresie od 01.09.2026r. do 31.12.2027r. w ramach Bojanowskiej Spółdzielni Energetycznej.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje również energię elektryczną wyprodukowaną we własnych źródłach przez odbiorców i wprowadzoną do sieci OSD, a szacowana ilość energii objętej dostawą wynosi 1 351 699 kWh.
- 3
ZakresPostępowanie obejmuje jedną część i zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, a wykonawca ma realizować dostawy do każdego PPE jako jeden podmiot.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Enea S.A., który złożył jedyną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA BOJANOWO |
| NIP | 6991865826 |
| Adres | ul. Rynek 12, 63-940 Bojanowo |
| Region (NUTS) | PL417 – Wielkopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Kompleksowa dostawa energii elektrycznej do 31.12.2027r. – Bojanowska Spółdzielnia Energetyczna |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |
| Dodatkowe kody CPV | 09310000-5 - Elektryczność; 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-20 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.