Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Zamość w 2027 r. na potrzeby miejskiej infrastruktury technicznej – oświetlenie drogowe, parkowe i iluminacja obiektów
Zamawiający Miasto Zamość (Zamość, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Zamość w 2027 r. na potrzeby miejskiej…”. Termin składania ofert upływa 6 października 2026, 09:00. Wadium: 20 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 513 008 zł
- Wadium
- 20 000 zł
- Termin składania ofert
- 6 października 2026, 09:0030d 1h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=570, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
28 sierpnia 2026
Termin ofert: 6 października 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Miasta Zamość w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. na potrzeby oświetlenia drogowego, parkowego i iluminacji obiektów.
- 2
ZakresZamówienie jest realizowane w jednej części, a wykonawca ma działać z podwykonawcami, dostawcami i podmiotami, na których zdolności polega, z zastrzeżeniem ograniczeń z art. 5k rozporządzenia 833/2014 dla podmiotów przekraczających 10% wartości zamówienia.
- 3
ZakresWarunki realizacji, wykaz punktów poboru oraz ich lokalizacja są określone w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, a dostarczana energia ma spełniać standardy jakościowe wskazane w przywołanych przepisach.
- 4
ZakresZamawiający prognozuje zakup 3.959.153,00 kWh energii elektrycznej do punktów poboru i pomiaru energii dla oświetlenia ulicznego.
- 5
RyzykoWadium wynosi 20.000,00 zł; płatność i inne warunki rozliczeń są określone w projekcie umowy, a zamówienie trwa od 01.01.2027 do 31.12.2027.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał ELEKTRA S.A.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 4 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 189 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem