AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb i elementów poszycia do tramwajów Pesa 146N w podziale na 3 zadania

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb i…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Wadium: od 9000 zł do 90 000 zł (zależnie od części).

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
od 9000 zł do 90 000 zł (zależnie od części)KU.241/pn48_2026/JR - Zadanie 1: sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/ WrAs: 9000 zł · KU.241/pn48_2026/JR - Zadanie nr 2: Sukcesywne dostawy szyb do tramwaju Pesa 146N: 15 000 zł · KU.241/pn48_2026/JR - Zadanie nr 3: sukcesywne dostawy poszyć do tramwaju Pesa 146N: 90 000 zł
Termin składania ofert
14 września 2026, 10:00
13d 2h
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    14 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb i elementów poszycia do tramwajów Pesa 146N w podziale na 3 zadania.

  • 2

    ZakresZadanie 1 obejmuje szyby do tramwajów 105N/WrAs, zadanie 2 szyby do tramwaju Pesa 146N, a zadanie 3 poszycia do tramwaju Pesa 146N.

  • 3

    RyzykoWadium wynosi 90 000,00 zł i ma zostać wniesione do upływu terminu składania ofert; dopuszczalne są formy z art.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Modertrans Poznań Sp. z o. o.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,0 oferty na postępowanie przy 53 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 28% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we Wrocławiu

NIP

8961004279

Adres

ul. Bolesława Prusa 75-79, 50-316 Wrocław

Region (NUTS)

PL514 – Dolnośląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb i elementów poszycia do tramwajów Pesa 146N w podziale na 3 zadania

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34630000-2 - Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości: 90 000,00 PLN (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) do upływu terminu składania ofert. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Szczegółowe wymagania dotyczące wnoszenia wadium zostały określone w pkt 14 Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-14 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Całość dokumentacji zamówienia została zamieszczona na Platformie Przetargowej Zamawiającego: https://mpk-wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe/html.
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się także Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. W celu wstępnego wykazania spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania, każdy Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ). Dodatkowo Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie wprowadzonego na mocy art. 1 pkt 23) rozporządzenia Rady (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie nie udzieli zamówienia lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1 i 3, art. 10 ust. 6 lit. a)-e), art. 10 ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 lit. a)-d), art. 8, art. 10 lit. b)-f) i lit. h)-j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)-e) i lit. g)-i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)-d), lit. f)-h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. W celu weryfikacji powyższego, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą oświadczenia, którego wzór stanowi Załącznik nr 5a do SWZ (ewent. 5b - jeżeli dotyczy).

Informacje na temat rozliczeń między Wykonawcą a Zamawiającym zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Wzorze Umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34630000-2Części lokomotyw kolejowych lub tra…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →