Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 516853-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Małopolska Karta Aglomeracyjna etap III – rozbudowa systemu MKA – z podziałem na części: Część nr 8 – rozbudowa systemu Małopolska Karta Aglomeracyjna w obszarze sprzedaży usług online oraz sieci akceptacji

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Małopolska Karta Aglomeracyjna etap III – rozbudowa systemu MKA – z podziałem na części:…”. Termin składania ofert minął 20 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Termin składania ofert
20 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Małopolska Karta Aglomeracyjna w obszarze sprzedaży usług online oraz sieci akceptacji, z podziałem na zakres podstawowy i opcjonalny.

  • 2

    KryteriaZamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, nie wymaga wadium i przewiduje kryteria oceny ofert: cena 60% oraz okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 3

    TerminTermin wykonania wynosi 160 dni dla zakresu podstawowego, a dla zakresu opcjonalnego 120 dni od złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w danym zakresie.

  • 4

    ZakresZakres podstawowy obejmuje wdrożenie i uruchomienie wielowymiarowej aplikacji, przebudowę portalu MKA, dostosowanie istniejącej sieci automatów oraz dostawę 15 szt. automatów biletowych.

  • 5

    ZakresZakres opcjonalny obejmuje implementację usługi w zasobach spółki oraz dostawę dodatkowych nowych urządzeń, maksymalnie 35 szt. automatów biletowych.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał ELTE GPS Sp. z o.o.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie

REGON

000588890

Adres

ul. Głowackiego 56, 30-085 Kraków

Region (NUTS)

PL213 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Małopolska Karta Aglomeracyjna etap III – rozbudowa systemu MKA – z podziałem na części: Część nr 8 – rozbudowa systemu Małopolska Karta Aglomeracyjna w obszarze sprzedaży usług online oraz sieci akceptacji

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania

Dodatkowe kody CPV

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Aktywami zarządza likwidator: art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
  • art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP
  • art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP
  • art. 109 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP
  • art. 109 ust. 1 pkt 2 i 3 ustawy PZP
  • art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy PZP
  • art. 109 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy PZP
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP
  • art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-20 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na platformie eZamówienia (https

//ezamowienia.gov.pl) i zawartymi w cz. IV SWZ w ramach strony postępowania na platformie eZamówienia zapewniony jest bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do SWZ i ogłoszenia o zamówieniu, jak również wszelkich ewentualnych zmian i wyjaśnień treści SWZ i ogłoszenia o zamówieniu oraz innych dokumentów zamówienia bezpośrednio związanych z niniejszym postępowaniem – w ramach odesłania za pomocą / poprzez link (adres): https://www.zdw.krakow.pl/zamowienia-publiczne/dn-4-26-68-2026/. 2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami na gruncie niniejszego postępowania odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej systemu eZamówienia oraz poczty elektronicznej (adres email: postepowanie68.26@zdw.krakow.pl) – zgodnie z informacjami zawartymi w cz. IV SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 4. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 5. Komplet informacji na temat niniejszego postępowania i zamówienia zawiera SWZ. Informacje m.in. w przedmiocie: a) podstaw wykluczenia (Zamawiający przewiduje wykluczenie z udziału w postępowaniu w szczególności w okolicznościach wskazanych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 ustawy PZP), warunków udziału w postępowaniu, oświadczeń i dokumentów składanych celem potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia, w tym katalogu podmiotowych środków dowodowych, znajdują się w cz. II SWZ (wyszczególnienie wszystkich informacji w tym zakresie w treści niniejszego ogłoszenia nie jest możliwe z uwagi na brak wystarczającej ilości miejsca na ich tu wskazanie), b) sposobu sporządzania, wymaganej zawartości (treści) i trybu składania ofert znajdują się w cz. III i IV SWZ. 6. Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy PZP przewiduje możliwość dokonania najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu (tzw. procedura odwrócona). W związku z tym Zamawiający przewiduje możliwość żądania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP (w postaci JEDZ), wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, co jednocześnie oznacza, iż Wykonawcy nie są obowiązani do składania tych oświadczeń (JEDZ) wraz z ofertą. 7. Kryteria oceny ofert: 1) cena – 60 %, 2) okres gwarancji i rękojmi – 40 %. Szczegółowy opis kryteriów oraz sposób punktacji opisane są w cz. V SWZ. 8. Informacje dotyczące problematyki ochrony danych osobowych (w tym wymagane zgodnie z RODO klauzule informacyjne) zawarte są w cz. VI SWZ. 9. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 17.11.2026 r. 10. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 11. Zadanie stanowiące zamówienie będące przedmiotem niniejszego postępowania planowane jest do zgłoszenia do Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027. W przypadku uzyskania dofinansowania unijnego Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania wymogów związanych z promocją projektu polegającą m.in. na stosowaniu logo programu FEM w dokumentacji i korespondencji dotyczącej przedmiotu zamówienia. 12. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień w trybie określonym w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy PZP. 13. Zamawiający przewiduje możliwość dokonywania zmian umowy zgodnie z zapisami SWZ. Termin wykonania zamówienia: • zakres podstawowy zamówienia: 160 dni od daty zawarcia umowy; • zakres opcjonalny zamówienia (w przypadku jego uruchomienia): - zakres określony w cz. I pkt 2 ppkt 2 lit. a SWZ - cz. opisowa: 120 dni od daty złożenia oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji w danym zakresie, - zakres określony w cz. I pkt 2 ppkt 2 lit. b SWZ - cz. opisowa: 120 dni od daty złożenia oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji w danym zakresie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72262000-9Usługi rozbudowy oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): ELTE GPS Sp. z o.o.1,9 mln złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 20.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.