Usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn: „III Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu sprawiedliwej transformacji w ramach projektu Regionalne Obserwatorium Procesu Transformacji 2.0 (ROPT 2.0)
Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn: III…”. Termin składania ofert minął 28 sierpnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 135 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 135 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 28 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=892, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)Bieżące
13 sierpnia 2026
Termin ofert: 28 sierpnia 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 20.11.2026 – 30.11.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Łączna cena zamówienia brutto.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa w zakresie kompleksowej organizacji, koordynacji i obsługi konferencji pn: „III Śląskie Forum Sprawiedliwej Transformacji” stanowiącej forum debaty dot. procesu….
- 4
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 135 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał ALTHERMEDIA Sp. z o.o. sp. k. przy 7 ofertach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,1 ofert na postępowanie przy 213 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem