Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego Dostępność Plus dla AOS w ZOZ w Brodnicy
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej (Brodnica, Kujawsko-Pomorskie) prowadzi postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego Dostępność Plus dla…”. Termin składania ofert upływa 4 września 2026, 10:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 4 września 2026, 10:001d 13h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 366 315 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 lipca 2026
Termin ofert: 4 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
13 sierpnia 2026
Zmienia wersję 528034-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej wraz z dostawą, instalacją, uruchomieniem, szkoleniem personelu oraz integracją z systemem PACS, w trzech pakietach.
- 2
ZakresPakiet 1 obejmuje aparat USG z trzema głowicami dla Poradni Położniczno-Ginekologicznej, pakiet 2 aparat USG z dwiema głowicami dla Poradni Urazowo-Ortopedycznej, a pakiet 3 wyposażenie medyczne, w tym wózki inwalidzkie, pionizator i analizator składu masy ciała.
- 3
ZakresDla pakietów wymagane jest wykazanie co najmniej 3 należycie wykonanych dostaw oferowanego sprzętu, każda o wartości min. 300.000,00 zł dla pakietu 1, 200.000,00 zł dla pakietu 2 i 120.000,00 zł dla pakietu 3.
- 4
ZakresZamówienie ma być zrealizowane od 04.09.2026 do 30.11.2026 w PL616, Kujawsko-pomorskie.
- 5
RyzykoWadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert; dla pakietu 1 wymagane jest także złożenie JEDZ, a Zamawiający nie stawia warunku w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,7 oferty na postępowanie przy 30 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 60% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
- Lokalny rynek tej branży: w województwie kujawsko-pomorskim postępowania przyciągały średnio 3,4 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach Projektu grantowego Dostępność Plus dla AOS w ZOZ w Brodnicy |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne |
| Dodatkowe kody CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne; 33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne; 33193110-3 - Pojazdy inwalidzkie; 33195000-3 - System monitorowania pacjentów; 33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: Pakiet nr 3: Wyposażenie medyczne – 3 500,00 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2. 3. Wadium może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299). 4. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Spółdzielczy w Brodnicy Nr rachunku 93 9484 1150 2200 0000 5733 0004 Z dopiskiem numeru postępowania: SZP.251.11.26 UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 5. Wadium wnoszone w formie poręczeń lub gwarancji musi spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w p.z.p., bez potwierdzania tych okoliczności; 2) z jej treści powinno jednoznacznej wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy, ul. Wiejska 9, 87-300 Brodnica; 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 p.z.p.), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); 8) musi zostać złożone w postaci elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę poręczenia lub gwarancji. 6. W przypadku wniesienia wadium w formie: 1) pieniężnej - zaleca się, by dowód dokonania przelewu został dołączony do oferty; 2) poręczeń lub gwarancji - wymaga się, by oryginał dokumentu został złożony wraz z ofertą. 7. Oferta wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy lub nie utrzyma wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złoży wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 p.z.p. zostanie odrzucona. 8. Zasady zwrotu oraz okoliczności zatrzymania wadium określa p.z.p. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-04 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.