Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie
Zamawiający Gmina Ścinawa (Ścinawa, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 13:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 13:0013d 5h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=691, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 13:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie w jednej części.
- 2
ZakresOpis przedmiotu odwołuje się do parametrów technicznych i wymogów użytkowych określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
- 3
ZakresZamawiający wskazuje kryterium Cena i prowadzi przetarg nieograniczony.
- 4
RyzykoWadium ma zostać wniesione zgodnie z dokumentacją zamówienia zawartą w SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Ścinawa |
| Adres | Rynek 17, 59-330 Ścinawa |
| Region (NUTS) | PL516 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP w Ścinawie |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zgodnie z dokumentacji zamówienia - SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 13:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.