Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
  2. Unieważniona
    Część 2
  3. Unieważniona
    Część 3
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

USŁUGI SZKOLENIA I AUDYTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA

Postępowanie „USŁUGI SZKOLENIA I AUDYTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO…” zamawiającego Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie, Śląskie) zostało unieważnione. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 502 191 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Inny powód.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

NIP

4980107015

Adres

ul.Bytomska 62, 41-940 Piekary Śląskie

Region (NUTS)

PL228 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

USŁUGI SZKOLENIA I AUDYTU PN. " POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

Dodatkowe kody CPV

72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Zamknięte bez wyboru

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Zamawiający określa następujące wymagania w zakresie warunków udziału w postępowaniu

1.1. w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie 1.2. w zakresie kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej - Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie 1.3. w zakresie sytuacji ekonomicznej i finansowej - Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie 1.4. w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej: a) Warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że wykonawca w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres działalności krótszy – w tym okresie należycie wykonał co najmniej: Pakiet nr 1 – min. jedną usługę szkolenia z zakresie cyberbezpieczeństwa na kwotę min. 50000,00 zł brutto Pakiet nr 2 - min. jedną usługę audytu z zakresu cyberbezpieczeństwa na kwotę min. 15000,00 zł brutto Pakiet nr 3 - min. jedną usługę audytu z zakresu cyberbezpieczeństwa lub wdrożenia systemu zarządzenia bezpieczeństwem informacji na kwotę min. 20000,00 zł brutto b) Warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności zawodowej zostanie spełniony jeżeli wykonawca wykaże, iż: Dla Pakietu nr 1: - dysponuje minimum jedną osobą posiadającą wykształcenie wyższe i posiadającą minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze cyberbezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa systemów IT, sieci lub ochrony informacji, -doświadczenie w realizacji projektów związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym (np. testy penetracyjne, wdrożenia zabezpieczeń, zarządzanie incydentami). Dla Pakietu nr 2: - dysponuje minimum jedną osobą posiadającą wykształcenie wyższe i posiadającą certyfikat audytora wiodącego ISO/IEC 27001 lub równoważny lub inny certyfikat wymieniony w rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu ( Dz. U. z 2018r. poz. 1999 z późn. zm.) Dla Pakietu nr 3: - dysponuje minimum jedną osobą posiadającą wykształcenie wyższe i posiadającą certyfikat audytora wiodącego ISO/IEC 27001 lub równoważny lub inny certyfikat wymieniony w rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 12 października 2018r. w sprawie wykazu certyfikatów uprawniających do przeprowadzenia audytu ( Dz. U. z 2018r. poz. 1999 z późn. zm.) 2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana zgodnie z formułą: „spełnia – nie spełnia” na podstawie złożonych oświadczeń, dokumentów wymaganych przez Zamawiającego. Niespełnienie chociaż jednego z wyżej wymienionych warunków skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy. IX. Wykaz podmiotowych środków dowodowych: 1. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: • W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej "ustawą", b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, - sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 275 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy, • W celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności technicznej i zawodowej 4) Wykaz usług (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ) a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wykaz, o którym mowa powyżej musi potwierdzać spełnianie warunku udziału w postępowaniu określonego przez Zamawiającego w Rozdziale VIII pkt 1.4 a) 5)Wykaz osób (wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 13 do SWZ) skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje Wykaz, o którym mowa powyżej musi potwierdzać spełnianie warunku udziału w postępowaniu określonego przez Zamawiającego w Rozdziale VIII pkt 1.4 b). Wzór wykazu osób stanowi załącznik nr 13 do SWZ 2. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w ust. 1 pkt 1 - składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, w zakresie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1; - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 3. Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2 pkt 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy. - wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. 4. Zamawiający nie wzywa do złożenia podmiotowych środków dowodowych, jeżeli: 1) może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 z póź. zm.), jeśli wykonawca wskazał w jednolitym dokumencie dane umożliwiające dostęp do tych środków; 2) podmiotowym środkiem dowodowym jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia JEDZ (Załącznik nr 3 do SWZ). 5. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia podmiotowych środków dowodowych, które zamawiający posiada, jeżeli wykonawca wskaże te środki oraz potwierdzi ich prawidłowość i aktualność. 6. Wykonawca składa podmiotowe środki dowodowe aktualne na dzień ich złożenia. 7. w ramach części III.D formularza JEDZ Wykonawca składa oświadczenie dotyczące braku podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 8. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 5, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu 3. Zamawiający przewiduje wymagania w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 Pzp. Zgodnie z art 95 ust. 1 ustawy PZP Program funduszy UE: Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: KPOD.07.03-IP.10-0184/25 Więcej informacji na temat funduszy UE: "POPRAWA FUNKCJONOWANIA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA CHIRURGII URAZOWEJ IM. DR. JANUSZA DAABA W PIEKARACH ŚLĄSKICH W ZAKRESIE USŁUG CYFROWYCH" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80533100-0Usługi szkolenia komputerowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
502 191 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
112 995 zł1 149 381 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 036 386 zł
Źródło próbki
CPV 80533100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
112 995 zł
Mediana
502 191 zł
Górny kwartyl
1 149 381 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piekary Śląskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.