Przygotowanie i wsparcie realizacji zawodów OSINT CTF
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przygotowanie i wsparcie realizacji zawodów OSINT CTF”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 18 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 201 056 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)
03 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 534042-2026
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 5210417157 |
| Adres | ul. Kolska 12, 01-045 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Przygotowanie i wsparcie realizacji zawodów OSINT CTF |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez |
| Dodatkowe kody CPV | 79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów; 64224000-2 - Usługi telekonferencyjne; 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne; 64216000-3 - Elektroniczne usługi przekazywania wiadomości i informacji; 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków; 22462000-6 - Materiały reklamowe; 64216200-5 - Elektroniczne usługi informacyjne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- 1. Zamawiający stosuje przesłanki wykluczenia wykonawcy określone w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4-10 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej oraz art. 5k Rozporządzenia 833/2014. 2. Zamawiający informuje, że stosownie do art. 16b ustawy Pzp, w niniejszym postępowaniu: a
- 5. Ciąg dalszy opisu wymaganych dokumentów w zakresie potwierdzenia braku podstaw wykluczenia. 6. ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2 pkt 1), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust 1i 4, art. 109
- 14. Ciąg dalszy opisu wymaganych dokumentów w zakresie potwierdzenia braku podstaw wykluczenia. 15. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicz
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-18 11:00 |
Informacje dodatkowe
Szczegółowe informacje dotyczące płatności znajdują się we Wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ
W związku z ograniczeniami systemu eNotices2, tj. koniecznością określenia terminu związania ofertą okresem, a nie datą (czego wymaga ustawa Pzp), Zamawiający informuje, iż Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 15.11.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.