Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej.
Zamawiający Miasto Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku…”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 225 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- Wadium
- 225 000 zł
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2026
Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 lipca 2026
Zmienia wersję 420983-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 lipca 2026
Nowy termin: 3 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 454107-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 489902-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 520526-2026
- Sprostowanie
21 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 10:00Zmienia wersję 554792-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 sierpnia 2026
Nowy termin: 10 września 2026 10:00Zmienia wersję 581065-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej.
- 2
ZakresZamawiający przewiduje zamówienia podobne na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp, a obiekt ma uwzględniać wymagania dostępności dla osób niepełnosprawnych.
- 3
ZakresZakres obejmuje roboty ogólnobudowlane, instalacyjne oraz towarzyszące, w tym m.in. remont piwnic, klatek schodowych, mieszkań, dachu i elewacji oraz wykonanie instalacji C.O., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i niskoprądowej.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,2 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 19% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miasto Bydgoszcz |
| REGON | 000596375 |
| Adres | ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej. |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| Dodatkowe kody CPV | 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe; 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu; 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne; 45262500-6 - Roboty murarskie i murowe; 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji; 45262310-7 - Zbrojenie; 45262321-7 - Wyrównywanie podłóg; 45410000-4 - Tynkowanie; 45431000-7 - Kładzenie płytek; 45442110-1 - Malowanie budynków; 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów; 42416100-6 - Windy; 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe; 45443000-4 - Roboty elewacyjne; 45261400-8 - Pokrywanie; 45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań; 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg; 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne; 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego; 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych; 45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia; 45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych; 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych; 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne; 45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne; 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania; 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych; 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający żąda wniesienia wadium w kwocie: 225 000,00 zł (słownie: dwieście dwadzieścia pięć tysięcy złotych 00/100), 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 3. Zgodnie z art. 97 ust. 7 pkt 1-4 uPzp wadium może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu 2) gwarancjach bankowych 3) gwarancjach ubezpieczeniowych 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 98 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-27 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.