Zakup zarządzanych urządzeń sieciowych z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X (switch) w tym przełączniki core, access oraz zakup oprogramowania NAC wraz z platformą sprzętową i wdrożeniem
Zamawiający Ministerstwo Finansów (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup zarządzanych urządzeń sieciowych z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X (switch)…”, wybierając ofertę wykonawcy FNK IT Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 5 499 822 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 5 499 822 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=712, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 stycznia 2026
Termin ofert: 4 lutego 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 lutego 2026
Nowy termin: 11 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 5551-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
06 lutego 2026
Nowy termin: 18 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 74000-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
11 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy FNK IT Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 499 822,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Ministerstwo Finansów |
| NIP | 5260250274 |
| Adres | ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup zarządzanych urządzeń sieciowych z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X (switch) w tym przełączniki core, access oraz zakup oprogramowania NAC wraz z platformą sprzętową i wdrożeniem |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| Dodatkowe kody CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | FNK IT Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 7010608712) |
| Wartość wybranej oferty | 5 499 822 PLN |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-05-08+02:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.