ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Nadzór inwestorski w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części skrzydła B kompleksu głównego szpitala celem utworzenia zespołu pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej

Zamawiający Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Nadzór inwestorski w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części skrzydła B…”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 14:30. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 193 310 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 sierpnia 2026, 14:30
Zakończone
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    15 sierpnia 2026

    Termin ofert: 27 sierpnia 2026 14:30
  2. Zmiana ogłoszenia

    21 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad przebudową części skrzydła B kompleksu głównego szpitala celem utworzenia zespołu pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.

  • 2

    KryteriaTermin realizacji wynosi 6 miesiące, zamówienie nie obejmuje opcji, a kryteria oceny to cena i doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia.

  • 3

    ZakresWykonawca musi wykazać co najmniej 2 zamówienia nadzoru nad robotami w budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej o powierzchni minimum 600 m2 i wartości co najmniej 6.000 000,00 zł brutto każde.

  • 4

    ZakresNadzór ma obejmować cztery specjalności: konstrukcyjno-budowlaną, instalacyjną sanitarną, instalacyjną elektryczną i teletechniczną, a wskazane osoby mają działać przez cały okres realizacji robót.

  • 5

    Warunkiskład personelu trzeba skierować osoby z odpowiednim stażem i doświadczeniem, w tym inspektora konstrukcyjno-budowlanego z uprawnieniami bez ograniczeń nabytymi co najmniej 10 lat przed terminem składania ofert.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 9 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono. Dla skali: 116 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji

1.3.)Oddział zamawiającego

NIGRiR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288567

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spartańska 1

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-637

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniaprojektowe@spartanska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spartanska.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nadzór inwestorski w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części skrzydła B kompleksu głównego szpitala celem utworzenia zespołu pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa00c032-d834-4e4a-99c4-a19b58fc6d3e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00393384

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Projekt nr FENX.06.01-IP.03-0002/25 pn. „Poprawa warunków, dostępności i jakości świadczeń ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zmierzająca do odwrócenia piramidy świadczeń i rozwoju opieki jednego dnia w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji”.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/313406/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/313406/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Przez środki komunikacji elektronicznej rozumieć należy środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1513).
2.
Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy zakupowej Market Planet dostępnej pod adresem: https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/313406/notice/public/details
3.
Osobą do kontaktów ze strony Zamawiającego do kontaktów z Wykonawcami jest: Aneta Szyndler, e-mail: zamowieniaprojektowe@spartanska.pl.
4.
Zamawiający nie dopuszcza przesyłania pytań do postępowania poprzez pocztę elektroniczną, z zastrzeżeniem przypadków określonych w ust. 5 poniżej.
5.
W sytuacjach awaryjnych, w szczególności w przypadku braku działania platformy zakupowej https://nigrr.ezamawiajacy.pl/, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej (z wyłączeniem złożenia oferty, dla której jedynym dopuszczalnym sposobem złożenia jest przesłanie jej za pośrednictwem Market Planet). W takim przypadku komunikacja odbywa się za pomocą adresu e-mail wskazanego w ust. 3 powyżej: zamowieniaprojektowe@spartanska.pl.
6.
Oferta i oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
7.
W procesie składania oferty oraz podmiotowych środków dowodowych na platformie, podpis wykonawca składa bezpośrednio na dokumencie. Do wniosku o wyjaśnienie treści SWZ wskazane jest także załączenie przez Wykonawcę dodatkowo ww. dokumentu w formacie umożliwiającym edytowanie tekstu przez Zamawiającego (np. .docx). Szczegóły - Rozdział XI SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Określony w Rozdziale II SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

35/TP/2026/AS

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru inwestorskiego w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Nadzór inwestorski w ramach zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa części skrzydła B kompleksu głównego szpitala celem utworzenia zespołu pomieszczeń Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej".
Zamawiający wymaga, aby przez cały okres realizacji robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego wskazanego w ust. 1-2 powyżej, Wykonawca dysponował następującymi osobami dedykowanymi do realizacji usług nadzoru inwestorskiego:
1)
inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
2)
inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
3)
inspektorem nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
4)
inspektorem nadzoru inwestorskiego w zakresie instalacji teletechnicznych.
5.
Zakres obowiązków zapewnionych przez Wykonawcę inspektorów nadzoru inwestorskiego obejmuje czynności wskazane w art. 25-26 ustawy – Prawo budowlane, tj. m.in. czynności:
1)
reprezentowania Zamawiającego na budowie;
2)
kontroli zgodności robót budowlanych z dokumentacją projektową, STWiORB, obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej;
3)
kontroli jakości wykonywanych robót i stosowanych materiałów;
4)
sprawdzania dokumentów jakościowych, deklaracji właściwości użytkowych, certyfikatów i atestów;
5)
nadzoru nad dokumentacją, w tym czynności kontroli prawidłowość prowadzenia wewnętrznego dziennika budowy, weryfikacji dokumentacji powykonawczej, sprawdzania instrukcji eksploatacji, oraz weryfikacji kompletności dokumentów odbiorowych;
6)
kontroli zgodności robót budowlanych z harmonogramem;
7)
kontroli przestrzegania przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej przez wykonawcę robót budowanych;
8)
potwierdzania robót zanikających i ulegających zakryciu;
9)
nadzoru nad: próbami szczelności, rozruchem instalacji, pomiarami elektrycznymi, pomiarami wentylacji, regulacją instalacji, próbami SSP, próbami DSO, próbami kontroli dostępu, próbami instalacji przyzywowej;
10)
udziału w odbiorach częściowych, technicznych i końcowym robót budowlanych;
11)
potwierdzania faktycznie wykonanych robót budowlanych;
12)
weryfikacji dokumentacji powykonawczej przygotowanej przez wykonawcę robót budowlanych;
13)
opiniowania robót zamiennych, dodatkowych i zaniechanych realizowanych przez wykonawcę robót budowlanych;
14)
uczestnictwa w dokonywanych przez Zamawiającego analizach roszczeń wykonawcy robót budowlanych;
15)
opiniowania wniosków materiałowych;
16)
udziału w naradach koordynacyjnych Zamawiającego i wykonawcy robót budowlanych;
17)
informowania Zamawiającego o zagrożeniach dla terminu, jakości lub budżetu realizowanych robót budowlanych;
rozliczenia robót budowlanych, w tym weryfikacji kosztorysów powykonawczych wykonawcy robót budowlanych na podstawie faktycznie wykonanych robót oraz kosztorysu ofertowego wykonawcy robót budowlanych;
19)
weryfikacji harmonogramów wykonawcy robót budowlanych oraz zestawień wykonanych robót w trakcie odbiorów częściowych;
20)
związanych ze współpracą z Zamawiającym w zakresie kontroli realizacji robót oraz osób i podwykonawców współpracujących z wykonawcą robót budowlanych;
21)
uczestnictwa w opiniowaniu umów zawieranych pomiędzy wykonawcą robót budowlanych a jego podwykonawcami w zakresie zgodności zlecanych prac z zakresem i kalkulacją robót w umowie z wykonawcą robót budowlanych.

4.2.6.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

organizacja, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia

4.3.5.)Nazwa kryterium

Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Wykonawca musi wykazać, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie: wykonał co najmniej 2 zamówienia obejmujące swym zakresem świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad wykonaniem robót budowlanych polegających na budowie, rozbudowie, nadbudowie lub przebudowie budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej (zaliczanego do klasyfikacji PKOB 1264), o powierzchni całkowitej objętej zakresem prac minimum 600 m2 i o wartości nie mniejszej niż 6.000 000,00 zł brutto każde;
Wykonawca musi wykazać, że na czas realizacji przedmiotu zamówienia będzie dysponował następującymi osobami skierowanymi do realizacji przedmiotu zamówienia:

minimum jedną osobą wyznaczoną do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, która:

posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane nabyte co najmniej 10 lat przed upływem terminu składania ofert,

jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz ustawą o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa,
w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert pełniła funkcję kierownika budowy lub kierownika robót lub inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. w ramach co najmniej 2 (dwóch) robót budowlanych polegających na budowie lub rozbudowie lub przebudowie pomieszczeń budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej (wg Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych należące do klasy 1264) o wartości robót budowlanych co najmniej 6 000 000 PLN brutto o powierzchni całkowitej co najmniej 600 m² każda. Każda z robót była wykonywana w warunkach czynnego, funkcjonującego budynku szpitala (zakładu opieki medycznej) lub zespołu budynków szpitala (zakładu opieki medycznej);

minimum jedną osobą wyznaczoną do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, która:

posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane nabyte co najmniej 10 lat przed upływem terminu składania ofert,

jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz ustawą o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa,

w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert pełniła funkcję kierownika budowy lub kierownika robót w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, w ramach co najmniej 2 (dwóch) robót budowlanych polegających na budowie lub rozbudowie lub przebudowie pomieszczeń budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej (wg Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych należące do klasy 1264) o wartości robót budowlanych co najmniej 6 000 000 PLN brutto o powierzchni całkowitej co najmniej 600 m² każda. Każda z robót była wykonywana w warunkach czynnego, funkcjonującego budynku szpitala (zakładu opieki medycznej) lub zespołu budynków szpitala (zakładu opieki medycznej);

minimum jedną osobą wyznaczoną do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, która:

posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane nabyte co najmniej 10 lat przed upływem terminu składania ofert,

jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz ustawą o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa,

w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert pełniła funkcję kierownika budowy lub kierownika robót w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych lub inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w ramach co najmniej 2 (dwóch) robót budowlanych polegających na budowie lub rozbudowie lub przebudowie pomieszczeń budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej (wg Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych należące do klasy 1264) o wartości robót budowlanych co najmniej 6 000 000 PLN brutto o powierzchni całkowitej co najmniej 600 m² każda. Każda z robót była wykonywana w warunkach czynnego, funkcjonującego budynku szpitala (zakładu opieki medycznej) lub zespołu budynków szpitala (zakładu opieki medycznej);

minimum jedną osobą wyznaczoną do pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie instalacji teletechnicznych, która:

posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami obejmującymi instalacje
teletechniczne, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane nabyte co najmniej 10 lat przed upływem terminu składania ofert,

jest członkiem właściwej izby samorządu zawodowego zgodnie z ustawą Prawo budowlane oraz ustawą o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa,

w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert pełniła funkcję kierownika budowy lub kierownika robót w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji teletechnicznych lub inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji teletechnicznych, w ramach co najmniej 2 (dwóch) robót budowlanych polegających na budowie lub rozbudowie lub przebudowie pomieszczeń budynku szpitala lub zakładu opieki medycznej (wg Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych należące do klasy 1264) o wartości robót budowlanych co najmniej 6 000 000 PLN brutto o powierzchni całkowitej co najmniej 600 m² każda. Każda z robót była wykonywana w warunkach czynnego, funkcjonującego budynku szpitala (zakładu opieki medycznej) lub zespołu budynków szpitala (zakładu opieki medycznej) oraz obejmowała w swym zakresie wykonanie lub przebudowę instalacji teletechnicznych (m.in. systemu sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, monitoringu CCTV, systemów przyzywowych lub innych instalacji niskoprądowych).

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) oświadczenie z art. 125 ustawy Pzp;
2) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania określonych w Rozdziale VII SWZ;

Wykonawca może złożyć na potwierdzenie braku istnienia przesłanek wykluczenia - certyfikat, na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

wykazu usług wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy. Wykaz usług powinien być sporządzony wg treści określonej w załączniku nr 7 do SWZ – Wykaz usług;
2) wykazu osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień i doświadczenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami. Wykaz osób skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia powinien być sporządzony wg treści określonej w załączniku nr 8 do SWZ – Wykaz osób.
Wykazy mogą być zastąpione certyfikatem potwierdzającym spełnianie warunków udziału w postepowaniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

nie dotyczy

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (wykonawcami wspólnie ubiegającymi się o udzielenie zamówienia są np. członkowie konsorcjum lub wspólnicy spółki cywilnej). W takim przypadku Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty (Zamawiający zaleca, by jako pełnomocnika wskazać podmiot - Wykonawcę. W przypadku wskazania jako pełnomocnika osoby fizycznej zaleca się podanie informacji, którego z Wykonawców pracownikiem jest wskazana osoba. Powyższe ma na celu uzyskanie odpowiednich danych w celu wypełnienia ogłoszeń, których zakres jest niezależny od Zamawiającego).
4.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, składają wraz z ofertą oświadczenie, w którym Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wykażą, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Oświadczenie należy złożyć według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.
W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia Wykonawcy zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika. Dokument pełnomocnictwa, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia tych Wykonawców należy załączyć do oferty.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Szczegóły w Załączniku nr 9 do SWZ - PPU

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-25 14:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://nigrr.ezamawiajacy.pl/pn/NIGRR/demand/313406/notice/public/details

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-25 15:00

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.08.2026, 14:30. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.