Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
1 569 099 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    iCreatio Sp. z o.o.· Sulejówek
    Cena wybranej oferty
    1 342 323 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    iCreatio Sp. z o.o.· Sulejówek
    Cena wybranej oferty
    226 776 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 1 569 099 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 10 października 2022
Łączna wartość ofert
1 569 099 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

36 wpisów
  1. Zmiana umowy

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana umowy

    22 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    16 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    08 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    13 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Zamiar zawarcia umowy

    03 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    06 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wynik postępowania

    08 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    10 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    22 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    01 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie

    15 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    17 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    17 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie

    27 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    04 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    08 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Ogłoszenie

    13 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    12 sierpnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowaniaBieżące

    10 października 2022

  30. Wynik postępowania

    10 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wynik postępowania

    11 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    11 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wynik postępowania

    27 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
394 616 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
137 056 zł971 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
834 401 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
137 056 zł
Mediana
394 616 zł
Górny kwartyl
971 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 569 099 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 - Urządzenia komputerowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.