Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo -gaśniczego i lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego dla jednostek OSP z terenu gm. Puchaczów w ramach projektu pn: „Działania na rzecz zapobiegania katastrofom i klęskom żywiołowym w gminach Polski i Ukrainy” z Programu Interreg NEXT Polska - Ukraina 2021-2027”
Zamawiający Gmina Puchaczów (Puchaczów, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo -gaśniczego i lekkiego samochodu rozpoznawczo -…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium: 3000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- Wadium
- 3000 zł
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 10:008d 21h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=633, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 sierpnia 2026
Termin ofert: 9 września 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 10 września 2026 10:00Zmienia wersję 549672-2026
- Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 10:00Zmienia wersję 552004-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 września 2026 10:00Zmienia wersję 570349-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 września 2026
Nowy termin: 16 września 2026 10:00Zmienia wersję 587423-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego i lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego dla jednostek OSP z terenu gminy Puchaczów w ramach projektu Interreg NEXT Polska-Ukraina 2021-2027.
- 2
ZakresDla części 1 zakres obejmuje dostawę pojazdu zgodnego z załącznikiem nr 1.1 do SWZ, przekazanie sprzętu fabrycznie nowego, kompletnego i gotowego do pracy oraz bezpłatne szkolenie dla pięciu osób.
- 3
ZakresZamówienie jest podzielone na 2 części: część 1 obejmuje ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4x4, a część 2 lekki samochód rozpoznawczo-ratowniczy z napędem 4x2.
- 4
ZakresWykonawca dostarcza wraz z pojazdami dokumenty wskazane w załączniku nr 1.1 do SWZ oraz w projekcie umowy, a pojazdy mają być oznakowane zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Puchaczów |
| NIP | 5050040501 |
| Adres | ul. Lubelska 22, 21-013 Puchaczów |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo -gaśniczego i lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego dla jednostek OSP z terenu gm. Puchaczów w ramach projektu pn: „Działania na rzecz zapobiegania katastrofom i klęskom żywiołowym w gminach Polski i Ukrainy” z Programu Interreg NEXT Polska - Ukraina 2021-2027” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Dodatkowe kody CPV | 34114000-9 - Pojazdy specjalne; 34114110-3 - Pojazdy ratownicze |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości w zakresie części 2 zamówienia 3 000,00 PLN (słownie zł: trzy tysięcy złotych 00/100), 2. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na następujący rachunek bankowy Zamawiającego: Bank Spółdzielczy w Łęcznej O/Puchaczów nr rachunku: 80 8693 0006 0000 0172 2006 0015 z adnotacją: „Wadium – Numer referencyjny: ZP/6/2026 - Część nr ………”. 4. Za skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu, Zamawiający uzna wadium, które zostanie zaksięgowane na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. 5. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej – przed upływem terminu składania ofert. 6. W przypadku wnoszenia wadium w formie gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej, lub poręczenia gwarancja lub poręczenie musi być nieodwołalne, bezwarunkowe i płatne na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego, sporządzone zgodnie z obowiązującymi przepisami i powinna zawierać następujące elementy: a) nazwę: dającego zlecenie (wykonawcy), beneficjenta gwarancji/poręczenia (zamawiającego), gwaranta lub poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib, b) kwotę wadium, c) termin ważności gwarancji/poręczenia w formule: „od dnia …….– do dnia ………”, d) zobowiązanie gwaranta/poręczyciela do zapłacenia kwoty wskazanej w gwarancji/poręczeniu na pierwsze żądanie zamawiającego w sytuacjach zatrzymania wadium określonych w przepisach ustawy. 7. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Zasady dokonywania zatrzymania i zwrotu wadium określono w przepisach art. 98 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-10 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.