Dostawa urządzeń sieciowych
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa urządzeń sieciowych”. Termin składania ofert minął 20 sierpnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 20 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 495566-2026
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych przełączników sieciowych w pięciu typach: 25 szt., 100 szt., 35 szt., 104 szt. i 101 szt.
- 2
RyzykoWymagana gwarancja ma odpowiadać opisowi z załącznika nr 2 do SWZ i nie może być krótsza niż gwarancja producenta.
- 3
RyzykoZamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne wobec norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych wskazanych w dokumentacji zamówienia.
- 4
ZakresPrzedmiot obejmuje również wymagania dotyczące napraw gwarancyjnych i usług serwisowych opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
- 5
ZakresWykonawca dostarcza urządzenia do magazynu Zamawiającego w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109, a koszty transportu ponosi Wykonawca.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa urządzeń sieciowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 32420000-3 - Urządzenia sieciowe |
| Dodatkowe kody CPV | 32424000-1 - Infrastruktura sieciowa |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-20 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamawiający nie przewiduje obowiązku wniesienia wadium.
Zamawiający nie przewiduje zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
- 1.Za wykonanie przedmiotu umowy Zamawiający zapłaci przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy wskazany na prawidłowo wystawionych fakturach ustrukturyzowanych w terminie do 30 dni od dnia ich wpływu do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Za datę wpływu faktury uznaje się moment jej skutecznego dostarczenia i udostępnienia w Krajowym Systemie e-Faktur licząc od daty przydzielenia numerów identyfikujących te faktury w Krajowym Systemie e-Faktur.
- 2.Podstawą wystawienia faktury jest protokół odbioru sprzętu podpisany przez przedstawicieli Zamawiającego, nie stwierdzający uwag, usterek, błędów bądź odstępstw w przedmiocie umowy. Wzór protokołu stanowi załącznik nr 2 do Umowy.
- 3.Faktura powinna być wystawiona na płatnika: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109; NIP: 675-000-55-94; REGON: 351081570.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.