Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wybór Partnera Finansującego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na energię odnawialną w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Podlaskiego
Zamawiający Bank Gospodarstwa Krajowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Wybór Partnera Finansującego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na energię…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 11:008d 11h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=542, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 sierpnia 2026
Termin ofert: 11 września 2026 11:00 - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 września 2026 11:00Zmienia wersję 551111-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wdrożenie i zarządzanie Instrumentem Finansowym Pożyczka na energię odnawialną w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Podlaskiego.
- 2
ZakresZamawiający przewiduje Prawo opcji oraz zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp; przy skorzystaniu z opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może wzrosnąć do 100% w stosunku do zamówienia podstawowego.
- 3
ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a maksymalna kwota Jednostkowej Pożyczki wskazana w Metryce Instrumentu Finansowego wynosi 5,00 mln zł.
- 4
ZakresCzas trwania zamówienia wynosi 190 miesięcy.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2026 r. wygrał Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych S.A. przy 3 ofertach.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 11,9 ofert na postępowanie przy 295 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Bank Gospodarstwa Krajowego |
| REGON | 000017319 |
| Adres | Al. Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wybór Partnera Finansującego w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na energię odnawialną w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Podlaskiego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 ustawy Pzp.
- art. 108 ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy Pzp.
- art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt. 3, art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.
- art. 108 ust. 1 pkt. 1, art. 108 ust. 1 pkt. 4
- art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp.
- art. 109 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
- art. 109 ust. 1 pkt. 8, 9 i 10 ustawy Pzp.
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-11 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →