Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia
Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu (Radom, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 09:00. Wadium: od 21 000 zł do 24 000 zł (zależnie od części).
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 865 234 zł
- Wadium
- od 21 000 zł do 24 000 zł (zależnie od części)Utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia – rejon południowo - wschodni: 24 000 zł · Utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia – rejon południowo - zachodni: 21 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 09:0012d 19h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
07 sierpnia 2026
Termin ofert: 14 września 2026 09:00 - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Zmienia wersję 550092-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia, obejmujące 2 części: rejon południowo-wschodni i rejon południowo-zachodni.
- 2
ZakresZamówienie trwa 24 miesięcy, a dla części 1 podano zakres ilościowy m.in. 1.767,35 km jezdni, 7.166.283,15 m2 terenów zielonych i klepisk oraz 74.340 szt. koszy ulicznych.
- 3
ZakresKażda część obejmuje oczyszczanie jezdni, terenów zielonych i klepisk, letnie i zimowe utrzymanie ciągów pieszych, ścieżek rowerowych i pieszo-rowerowych, utrzymanie miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego, obsługę koszy ulicznych, punktowe oczyszczanie kratek ściekowych oraz likwidację dzikich wysypisk.
- 4
ZakresWymagania udziału obejmują m.in. podstawy wykluczenia z art. 108 i 109 Pzp oraz art. 7 ust. 1 specustawy, a oferta ma być złożona elektronicznie w języku polskim.
- 5
RyzykoWykonawca wnosi wadium 24.000,00 zł, a w treści ogłoszenia wskazano także zabezpieczenie w wysokości 21.000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2024 r. wygrał Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych i Agrotechnicznych GLOBAL s.c. Urszula Dębska.
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,6 oferty na postępowanie przy 20 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 25% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu |
| REGON | 141100028 |
| Adres | ul. Traugutta 30/30A, 26-600 Radom |
| Region (NUTS) | PL921 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Utrzymanie czystości w pasach drogowych miasta Radomia |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic |
| Dodatkowe kody CPV | 90611000-3 - Usługi sprzątania ulic; 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic; 90620000-9 - Usługi odśnieżania; 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń; 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 21.000,00 zł (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy złotych). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-14 09:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.