Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa oprogramowania standardowego wraz z licencjami, prawami do aktualizacji oraz subskrypcjami
Zamawiający Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, działający na podstawie udzielonych pełnomocnictw w imieniu i na rzecz Miasta Stołecznego Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa oprogramowania standardowego wraz z licencjami, prawami do aktualizacji oraz…”. Termin składania ofert minął 12 sierpnia 2026, 11:00. Wadium: 50 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 12 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lipca 2026
Termin ofert: 7 sierpnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 lipca 2026
Zmienia wersję 476911-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
07 sierpnia 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 532169-2026
- Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 549576-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania standardowego wraz z licencjami, prawami do aktualizacji oraz subskrypcjami dla jednej części zamówienia.
- 2
RyzykoWykonawca składa wraz z ofertą środki dowodowe dla wyrobów lub rozwiązań równoważnych; zamawiający wymaga po jednym egzemplarzu oferowanego produktu równoważnego wraz z instrukcją skorzystania.
- 3
ZakresZakres podstawowy obejmuje dostawę i aktywację subskrypcji na 36 miesięcy, a prawo opcji obejmuje dodatkowe dostawy produktów w pierwszym i drugim okresie subskrypcji.
- 4
ZakresWykonawca oświadcza i gwarantuje zgodność produktów oraz usług ICT, w tym usług chmurowych, z aktualnymi wymaganiami ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.
Kontekst Atlasu
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 86 orzeczeń KIO, w tym 2 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 20 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 15 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, działający na podstawie udzielonych pełnomocnictw w imieniu i na rzecz Miasta Stołecznego Warszawa |
| NIP | 5252248481 |
| Adres | ul. Grochowska 316/320, 03-839 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa oprogramowania standardowego wraz z licencjami, prawami do aktualizacji oraz subskrypcjami |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | W postępowaniu wymagane jest wniesienie przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokości 50 000,00 PLN. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-12 11:00 |
Informacje dodatkowe
Zasady finansowania określa Wzór umowy - Załącznik do SWZ.
- 1.Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy najpóźniej w dniu jej zawarcia, w wysokości 3% wartości umowy brutto w zakresie podstawowym. Regulacje w tym zakresie zawierają art. 449-453 ustawy Pzp.
- 2.Przedmiotowe środki dowodowe:
Wykonawca, w przypadku zaoferowania wyrobów/rozwiązań równoważnych opisywanym przez Zamawiającego, zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą dokumenty (i próbki), o których mowa w rozdziale IV SWZ i OPZ lub równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane wyroby/rozwiązania równoważne spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą po jednym egzemplarzu oferowanego Produktu równoważnego (mogą to być licencje lub subskrypcje tymczasowe, w pełni zgodne z oferowanymi), wraz z instrukcją, w jaki sposób można z tych licencji lub subskrypcji skorzystać, np. poprzez wskazanie adresu internetowego, pod którym można zapoznać się z tym oprogramowaniem. Produkt powinien zostać dostarczony w formie umożliwiającej Zamawiającemu przeprowadzenia w jego siedzibie weryfikacji, przez okres potrzebny Zamawiającemu, czy Produkt spełnia warunki równoważności. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający nie zastosuje powyższego postanowienia, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta będzie podlegała odrzuceniu albo zajdą przesłanki unieważnienia postępowania. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →