Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 549306-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych

Zamawiający 26. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu (Zegrze, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych”. Termin składania ofert minął 18 sierpnia 2026, 07:59.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
18 sierpnia 2026, 07:59
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych dla odbiorcy wojskowego w województwie mazowieckim.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

26. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu

NIP

5361902991

Adres

Juzistek 2, 05-131 Zegrze

Region (NUTS)

PL912 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa kruszywa drogowego, płyt betonowych MON oraz krawężników drogowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

44114200-4 - Produkty betonowe

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Opis zawiera Rozdział XVI SWZ

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-18 07:59

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.08.2026, 07:59. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
26. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zegrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44114200-4 - Produkty betonowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.