Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-08-07 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa dwóch pojazdów ciężarowych o DMC do 26 t - zamówienie udzielane w częściach

Zamawiający Zakład Remontów i Konserwacji Dróg (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa dwóch pojazdów ciężarowych o DMC do 26 t - zamówienie udzielane w częściach”. Termin składania ofert minął 10 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zakład Remontów i Konserwacji DrógWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 sierpnia 2026
Termin składania ofert
10 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zakład Remontów i Konserwacji Dróg

REGON

015895956

Adres

plac Czerwca 1976 nr 1, 02-495 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa dwóch pojazdów ciężarowych o DMC do 26 t - zamówienie udzielane w częściach

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34136000-9 - Samochody półciężarowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-10 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający zastrzega prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

Zasady finansowe określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 10.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zakład Remontów i Konserwacji Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34136000-9 - Samochody półciężarowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.