Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    SoftwareOne Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    SoftwareOne Polska Sp. z o.o.· Warszawa
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części

Zamawiający Centrum Informatyki Resortu Finansów (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2…”, wybierając 4 wykonawców. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Centrum Informatyki Resortu FinansówRadom, Mazowieckieopublikowano 10 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 4 wykonawców: SoftwareOne Polska Sp. z o.o. (Warszawa), A.P.N Promise S.A (Warszawa), Span Polska Sp. z o.o. (Warszawa) oraz Span D.d. (Zagreb).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Centrum Informatyki Resortu Finansów

NIP

9482575151

Adres

ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom

Region (NUTS)

PL921 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Umowa ramowa na dostawę produktów i usług Microsoft lub równoważnych, w podziale na 2 części

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Dodatkowe kody CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrani wykonawcy

SoftwareOne Polska Sp. z o.o., Warszawa; A.P.N Promise S.A, Warszawa

Część LOT-0001 – Maksymalna wartość umowy ramowej

230 081 301 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-04-14+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrani wykonawcy

SoftwareOne Polska Sp. z o.o., Warszawa; Span Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5253047595); SPAN D.D., Zagreb

Część LOT-0002 – Maksymalna wartość umowy ramowej

93 495 935 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

3

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-04-17+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności, o których mowa w art. 5k ust. 1 rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) oraz wyklucza się Wykonawcę, który korzysta z zasobów podmiotu trzeciego oraz korzysta i będzie korzystał przy realizacji zamówienia z podwykonawców i dostawców, o których mowa w art. 5k ust. 1 ww. rozporządzenia Rady, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia.
  2. 2.
    Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą).
  3. 3.
    Szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są pod adresem https://portal.smartpzp.pl/cirf.
  4. 4.
    Zamawiający przewiduje możliwość częściowego finansowania zamówienia ze środków programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności lub innych mechanizmów finansowych

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Informatyki Resortu Finansów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SoftwareOne Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.