„Opracowanie strategii komunikacji i koncepcji kreatywnej kampanii społecznej na temat cyberbezpieczeństwa oraz produkcja materiałów do emisji w mediach”
Zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Opracowanie strategii komunikacji i koncepcji kreatywnej kampanii społecznej na temat…”. Termin składania ofert minął 14 października 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 14 października 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 221 623 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 września 2024
Termin ofert: 14 października 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 września 2024
Zmienia wersję 547110-2024
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Opracowanie strategii komunikacji i koncepcji kreatywnej kampanii społecznej na temat cyberbezpieczeństwa oraz produkcja materiałów do emisji w mediach” |
| Główny Kod CPV | 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych |
| Część nr LOT-0001 | „Opracowanie strategii komunikacji i koncepcji kreatywnej kampanii społecznej na temat cyberbezpieczeństwa oraz produkcja materiałów do emisji w mediach” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. W związku z ograniczeniami systemu eNotices2, tj. koniecznością określenia terminu związania ofertą okresem, a nie datą (czego wymaga ustawa Pzp), Zamawiający informuje, iż Wykonawca pozostaje związany złożoną ofertą do dnia 11.01.2025 r.
2. Termin wykonania: Umowa zostanie zawarta na czas określony tj.:
Umowa zostanie zawarta na czas określony do 31 grudnia 2025 roku lub do wyczerpania łącznego budżetu umowy, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Wykonawca realizować będzie Przedmiot zamówienia w okresie od dnia zawarcia Umowy do dnia 31 grudnia 2025 r., z zastrzeżeniem zdania następnego. Umowa wygasa z upływem 31 grudnia 2025 r., albo chwilą wyczerpania kwoty, o której mowa w § 13 ust. 1 Umowy (z zastrzeżeniem § 13 ust. 3 Umowy) w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej, z wyłączeniem tych obowiązków, których okres obowiązywania w Umowie oznaczono na dłuższy.
3. W pozycji ogłoszenia "Wymogi" - Należy podać imiona i nazwiska oraz kwalifikacje zawodowe członków personelu wyznaczonych do realizacji zamówienia (BT-79-Lot) wskazano z ofertą, bo nie ma innej pasującej możliwości zaznaczenia. Dane są wymagane na etapie oceny ofert lecz wraz z podmiotowymi środkami dowodowymi tj. wykazem osób.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.