Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 515318-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych

Zamawiający Gmina Lublin (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania…”. Termin składania ofert minął 11 sierpnia 2026, 12:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina LublinLublin, Lubelskieopublikowano 4 sierpnia 2026
Termin składania ofert
11 sierpnia 2026, 12:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 000 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych dla Miasta Lublin, w dwóch częściach.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje przygotowanie, wdrożenie i uruchomienie mechanizmów udostępniania danych API, implementację do CKAN oraz narzędzia prezentacji danych ISP, a także Moduł Geoportalu Miejskiego, Moduł Raportowy i Moduł Rejestrowy.

  • 3

    ZakresCzęść 2 obejmuje inwentaryzację terenów publicznych w formie bazy danych, w tym wykaz ciągów komunikacyjnych, infrastruktury technicznej, małej architektury, niskiej zieleni i digitalizację projektów zieleni.

Kontekst Atlasu

  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 7 orzeczeń KIO; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Lublin

NIP

9462575811

Adres

Pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin

Region (NUTS)

PL814 – Lubelskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

Dodatkowe kody CPV

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych; 71510000-6 - Usługi badania terenu; 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Składający ofertę winien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert, w wysokości: - dla części 1: 10 000,00 zł. (słownie: dziesięć tysięcy złotych),

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-11 12:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72212000-4Usługi programowania oprogramowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 000 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
56 911 zł586 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
529 089 zł
Źródło próbki
CPV 72212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
56 911 zł
Mediana
263 000 zł
Górny kwartyl
586 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.08.2026, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Lublin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.