Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych
Zamawiający Gmina Lublin (Lublin, Lubelskie) prowadził postępowanie „Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania…”. Termin składania ofert minął 3 sierpnia 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 3 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=158, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
20 lipca 2026
Termin ofert: 3 sierpnia 2026 12:00 - Sprostowanie
24 lipca 2026
Nowy termin: 6 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 499474-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 515318-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych dla Miasta Lublin.
- 2
TerminTermin realizacji: 270 dni.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresZamówienie obejmuje 2 części: rozbudowę systemu z etapem analizy przedwdrożeniowej, wdrożeniem API, CKAN i modułów geoportalu, raportowego oraz rejestrowego oraz inwentaryzację terenów publicznych w formie bazy danych.
- 5
RyzykoWadium: 10 000,00 PLN.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 7 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Lublin |
| NIP | 9462575811 |
| Adres | Pl. Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin |
| Region (NUTS) | PL814 – Lubelskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego |
| Dodatkowe kody CPV | 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych; 71510000-6 - Usługi badania terenu; 72310000-1 - Usługi przetwarzania danych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Składający ofertę winien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert, w wysokości: - dla części 1: 10 000,00 zł. (słownie: dziesięć tysięcy złotych), |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-03 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).