Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Remont kapitalny kotła OP-430 nr 3 i Remont średni kotła OP 380 nr 1 w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie
Zamawiający PGE Energia Ciepła S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Remont kapitalny kotła OP-430 nr 3 i Remont średni kotła OP 380 nr 1 w PGE Energia Ciepła…”. Termin składania ofert minął 27 sierpnia 2026, 12:00.
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1484, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 lipca 2026
Termin ofert: 20 sierpnia 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 27 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 493791-2026
- Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 2 września 2026 12:00Zmienia wersję 534984-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont kapitalny kotła OP-430 nr 3 i remont średni kotła OP 380 nr 1 w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie, obejmujący dwa zakresy: branżę mechaniczną oraz rusztowania i izolacje.
- 2
WarunkiZamawiający najpierw bada i ocenia oferty, a dopiero potem dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy najwyżej ocenionego, więc dokumenty potwierdzające spełnianie warunków mogą być weryfikowane po ocenie ceny.
- 3
ZakresZamówienie ma 2 części, z których część 1 dotyczy branży mechanicznej, a część 2 rusztowań i izolacji; miejsce realizacji to PL213, Małopolskie.
- 4
ZakresZamawiający prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego i ocenia oferty wyłącznie według ceny.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 2,4 ofert na postępowanie przy 76 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 11 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE Energia Ciepła S.A. |
| NIP | 6420000642 |
| Adres | Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59, 00-120 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Remont kapitalny kotła OP-430 nr 3 i Remont średni kotła OP 380 nr 1 w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Krakowie |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-27 12:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.
- 2.Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 3.Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią. - 4.Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
- 5.Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp.
- 6.Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ.
- 7.Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.
Warunki finansowe zostały określone w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Zamówienie będzie realizowane od dnia Daty Wejścia w Życie, zdefiniowanej w Załączniku nr 2 do SWZ (Projekt Umowy) do dnia 15.11.2027 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.