- Umowa zawartaCzęść 1WITKO Sp. z o.o.· ŁódźCena wybranej oferty66 279 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2WITKO Sp. z o.o.· ŁódźCena wybranej oferty39 286 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3EPPENDORF Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty25 769 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4KENDROLAB Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty8708 zł3 oferty
dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 2
Zamawiający Uniwersytet Warszawski (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 2”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 140 043 zł. Złożono 7 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 140 043 zł
- Liczba ofert
- 7 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1092, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 sierpnia 2026
7 ofert3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: WITKO Sp. z o.o. (Łódź), EPPENDORF Sp. z o.o. (Warszawa) oraz KENDROLAB Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 140 042,63 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet Warszawski |
| REGON | 000001258 |
| Adres | ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | dostawa aparatury laboratoryjnej dla CeNT UW – postępowanie 2 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 38000000-5 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | WITKO Sp. z o.o., Łódź |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 66 279 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | WITKO Sp. z o.o., Łódź |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 39 286 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | EPPENDORF Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 25 769 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | KENDROLAB Sp. z o.o., Warszawa |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 8 708 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.