- Umowa zawartaCzęść 1Diagnos Sp. z o.o.· Warszawa1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 44ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 46ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 51ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 83ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 84ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 88ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 90ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 97ZTM Innovations Sp. z o.o.· Poznań1 oferta
Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
Zamawiający Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 13 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 445 900 zł
- Liczba ofert
- 13 ofertłącznie, 12 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=465, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 maja 2026
Termin ofert: 10 czerwca 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
31 lipca 2026
32 ofert12 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 lipca 2026
13 ofert2 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
31 lipca 2026
3 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2026
36 ofert7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2026
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 sierpnia 2026
29 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
10 sierpnia 2026
26 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Diagnos Sp. z o.o. (Warszawa) oraz ZTM Innovations Sp. z o.o. (Poznań).
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej |
| NIP | 5512124676 |
| Adres | ul. Karmelicka 5, 34-100 Wadowice |
| Region (NUTS) | PL21A – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług w zakresie przeglądu technicznego sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 1 196 078 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Diagnos Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 9512013594) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 6 290 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 6 000 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 1 000 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0020 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0020 – Wartość wybranej oferty | 26 500 PLN |
| Część LOT-0020 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0020 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0044 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0044 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0044 – Wartość wybranej oferty | 2 000 PLN |
| Część LOT-0044 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0044 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0046 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0046 – Wartość wybranej oferty | 30 000 PLN |
| Część LOT-0046 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0046 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0051 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0051 – Wartość wybranej oferty | 6 800 PLN |
| Część LOT-0051 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0051 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0083 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0083 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0083 – Wartość wybranej oferty | 2 760 PLN |
| Część LOT-0083 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0083 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0084 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0084 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0084 – Wartość wybranej oferty | 2 000 PLN |
| Część LOT-0084 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0084 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0088 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0088 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0088 – Wartość wybranej oferty | 9 000 PLN |
| Część LOT-0088 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0088 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0090 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0090 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0090 – Wartość wybranej oferty | 600 PLN |
| Część LOT-0090 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0090 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
| Część LOT-0097 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0097 – Wybrany wykonawca | ZTM Innovations Sp. z o.o., Poznań (NIP: 7773245612) |
| Część LOT-0097 – Wartość wybranej oferty | 600 PLN |
| Część LOT-0097 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0097 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-09+02:00 |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem:www.platformazakupowa.pl/pn/zzozwadowice Oferta, wniosek oraz przedmiotowe środki dowodowe (jeżeli były wymagane) składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, wniosku w tym przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca składa bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl).2.Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108ust.1 oraz art109 pkt4 ustawy Pzp a także wykonawcę w stosunku którego zachodzą okoliczności o których mowa w art7ust1 ust. Z 13.04.2022 o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz w art5k rozp.UE nr 833/2014 z dnia 13.07.2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 .3. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art.108ust.1pkt1,2i5 ustawy Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki:3.1.naprawił lub zobowiązał się do naprawienia szkody wyrządzonej przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem, w tym poprzez zadośćuczynienie pieniężne;3.2. wyczerpująco wyjaśnił fakty i okoliczności związane z przestępstwem, wykroczeniem lub swoim nieprawidłowym postępowaniem oraz spowodowanymi przez nie szkodami, aktywnie współpracując odpowiednio z właściwymi organami, w tym organami ścigania, lub Zamawiającym;3.3.podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom, wykroczeniom lub nieprawidłowemu postępowaniu, w szczególności:a)zerwał wszelkie powiązania z osobami lub podmiotami odpowiedzialnymi za nieprawidłowe postępowanie Wykonawcy;b)zreorganizował personel;c) wdrożył system sprawozdawczości i kontroli;d)utworzył struktury audytu wewnętrznego do monitorowania przestrzegania przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów;e)wprowadził wewnętrzne regulacje dotyczące odpowiedzialności i odszkodowań za nieprzestrzeganie przepisów, wewnętrznych regulacji lub standardów.4.Zamawiający ocenia, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w ust.3,są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w ust. 3, nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności,Zamawiający wyklucza Wykonawcę.5.Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia.6.Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium RP,a także w przypadku gdy osoba,której dany dokument dotyczy ma miejsce zamieszkania poza terytorium RP, zastosowanie mają zasady określone w§8 rozp.Ministra Rozwoju,Pracy i Technologii z23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich można żądać od Wykonawcy.7.Wykonawca będzie związany ofertą przez okres90 dni,Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.8.Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Zgodnie z art.13ust. 1i2rozpParlamentuEuropejskiego i Rady (UE)2016/679 z dn.27.04.2016r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz.U.UE L 119 z 4.5.2016 str.1, zwanym dalej „RODO”).
- 1.informacji z Krajowego Rejestru Karnego, w zakresie:
a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
- sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. - 2.odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
- 3.oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa
w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP,
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP,
- art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
Przedmiotowe oświadczenia należy złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. - 4.oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (j.t. Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.