Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Wykonywanie badań i pomiarów dla zakładów JSW S.A
Zamawiający Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) prowadził postępowanie „Wykonywanie badań i pomiarów dla zakładów JSW S.A”. Termin składania ofert minął 14 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 14 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 lipca 2026
Termin ofert: 14 sierpnia 2026 11:00 - Sprostowanie
14 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 527058-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie badań i pomiarów dla zakładów JSW S.A.
- 2
ZakresZamówienie trwa 12 miesięcy i obejmuje trzy części: badania gazów, pyłu kopalnianego i usługi rzeczoznawców; badania gazów oraz pyłu kopalnianego z odpadami drobnofrakcyjnymi; oraz badania czynników szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia w środowisku pracy.
- 3
KryteriaFinansowanie ze środków UE jest przewidziane, a kryterium oceny ofert stanowi cena.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 14,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 28% miało jedną ofertę.
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 14 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 8 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji |
| NIP | 6330005110 |
| Adres | ul. Towarowa 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój |
| Region (NUTS) | PL227 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wykonywanie badań i pomiarów dla zakładów JSW S.A |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71900000-7 - Usługi laboratoryjne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Informacje zostały zawarte w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-14 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →