Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 548116-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice”

Zamawiający Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) prowadzi postępowanie „Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice””. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 11:00.

Otwórz na TED

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
14 września 2026, 11:00
10d 15h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 11:00
    Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
  2. SprostowanieBieżące

    02 września 2026

    Nowy termin: 14 września 2026 11:00

    Zmienia wersję 548116-2026

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów, Szczygłowice”, realizowana jako 1 część przez 12 miesięcy.

  • 2

    ZakresZamawiający nie stosuje podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 PZP, ale stosuje podstawy z art. 7 ust. 1 ustawy z 13.04.2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę.

  • 3

    ZakresFinansowanie ze środków UE jest wskazane jako tak, a pochodzenie usługi ma być ustalane na podstawie oświadczenia w formularzu ofertowym oraz załączników 4 i 4a do SWZ.

  • 4

    ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Linter Mining Sp. z o.o.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 14,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 28% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji

NIP

6330005110

Adres

ul. Towarowa 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

Region (NUTS)

PL227 – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Obsługa odstaw głównych w JSW S.A. KWK „Knurów–Szczygłowice”

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Informacje zostały zawarte w SWZ

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-14 11:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50532000-3Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Linter Mining Sp. z o.o.35,5 mln złoferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 11:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.