Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Agrosimex Sp. z o.o.· Błedów
Cena wybranej oferty
164 990 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
3 oferty
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Herbicydy II

Zamawiający Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Herbicydy II”, wybierając ofertę wykonawcy Agrosimex Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 164 990 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
164 990 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agrosimex Sp. z o.o. (Błedów).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 164 990,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn

NIP

7390207177

Adres

Marii Zientary Malewskiej 51/53, 10-307 Olsztyn

Region (NUTS)

PL622 – Warmińsko-mazurskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Herbicydy II

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

24453000-4 - Środki chwastobójcze

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrany wykonawca

Agrosimex Sp. z o.o., Błedów (NIP: 7971581032)

Wartość wybranej oferty

164 990 PLN

Liczba złożonych ofert

3

Data wyboru wykonawcy

2026-07-10+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom
określonym w SWZ (Rozdział IV SWZ), Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą: karty charakterystyki środka lub
etykiety zaoferowanego produktu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24453000-4Środki chwastobójcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →