Herbicydy II
Zamawiający Skarb Państwa PGL LP Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych Olsztyn (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Herbicydy II”. Termin składania ofert minął 7 lipca 2026, 09:00. Wadium: 2500 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 2500 zł
- Termin składania ofert
- 7 lipca 2026, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=87, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
08 czerwca 2026
Termin ofert: 7 lipca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
30 lipca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresKupowane są 7000 litrów herbicydu na bazie glifosatu (540 g/l) w dwóch rodzajach opakowań: 400 butelek po 5 litrów i 250 kanistrów po 20 litrów, produkt musi zawierać dokładnie dwie formy soli glifosatu (izopropyloaminową i potasową) w podanych stężeniach, bez możliwości zamiany składników aktywnych lub ich proporcji.
- 2
ZakresHerbicyd jest przeznaczony wyłącznie do profesjonalnego zwalczania chwastów (jedno- i dwuliściennych, w tym traw, turzyc, chwastów krzewiastych i drzewiastych) przy przygotowywaniu gleby pod leśne szkółki, miejsce dostawy i użycia to województwo warmińsko-mazurskie (NUTS PL622), a umowa obejmuje 2-letni okres dostaw.
- 3
ZakresZamawiający wymaga dołączenia do oferty karty charakterystyki lub etykiety oferowanego środka, bez tego dokumentu nie będzie możliwe potwierdzenie zgodności produktu z opisem w SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem