- Umowa zawartaCzęść 41Farmacol Logistyka Sp.z o.o.· KAtowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 42Farmacol Logistyka Sp.z o.o.· KAtowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 43Farmacol Logistyka Sp.z o.o.· KAtowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 44Aesculap Chifa· Nowy Tomyśl1 oferta
- UnieważnionaCzęść 45
- Umowa zawartaCzęść 46Farmacol Logistyka Sp.z o.o.· KAtowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 47Profarmps Sp.z o.o.· Stara Iwiczna2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 48Bialmed Sp.z o.o.· Warszawa3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 49Farmacol Logistyka Sp.z o.o.· KAtowice1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 50Delfarma Sp.z o.o.· Łódź2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 51Neuca S.A.· Myślenice1 oferta
- UnieważnionaCzęść 52
- UnieważnionaCzęść 53
Dostawy leków
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach (Myślenice, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy leków”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 14 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 313 614 zł
- Liczba ofert
- 14 ofertłącznie, 13 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2026
Termin ofert: 25 maja 2026 12:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 maja 2026
Nowy termin: 26 maja 2026 10:30Zmienia wersję 270154-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 maja 2026
Nowy termin: 29 maja 2026 12:30Zmienia wersję 327779-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 lipca 2026
21 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 lipca 2026
17 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 lipca 2026
14 ofert5 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
29 lipca 2026
14 ofert6 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach |
| NIP | 6811690668 |
| Adres | Szpitalna 2, 32-400 Myślenice |
| Region (NUTS) | PL214 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawy leków |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0041 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0041 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp.z o.o., KAtowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0041 – Wartość wybranej oferty | 199 410 PLN |
| Część LOT-0041 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0041 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0042 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0042 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp.z o.o., KAtowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0042 – Wartość wybranej oferty | 749 951 PLN |
| Część LOT-0042 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0042 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0043 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0043 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp.z o.o., KAtowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0043 – Wartość wybranej oferty | 140 152 PLN |
| Część LOT-0043 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0043 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0044 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0044 – Wybrany wykonawca | Aesculap Chifa, Nowy Tomyśl (NIP: 7880008829) |
| Część LOT-0044 – Wartość wybranej oferty | 106 450 PLN |
| Część LOT-0044 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0044 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0045 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0046 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0046 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp.z o.o., KAtowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0046 – Wartość wybranej oferty | 37 115 PLN |
| Część LOT-0046 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0046 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0047 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0047 – Wybrany wykonawca | Profarmps Sp.z o.o., Stara Iwiczna (NIP: 5220103756) |
| Część LOT-0047 – Wartość wybranej oferty | 151 058 PLN |
| Część LOT-0047 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0047 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0048 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0048 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp.z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0048 – Wartość wybranej oferty | 443 955 PLN |
| Część LOT-0048 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0048 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0049 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0049 – Wybrany wykonawca | Farmacol Logistyka Sp.z o.o., KAtowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0049 – Wartość wybranej oferty | 3 990 PLN |
| Część LOT-0049 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0049 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0050 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0050 – Wybrany wykonawca | Delfarma Sp.z o.o., Łódź (NIP: 9471902089) |
| Część LOT-0050 – Wartość wybranej oferty | 94 862 PLN |
| Część LOT-0050 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część LOT-0050 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0051 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0051 – Wybrany wykonawca | Neuca S.A., Myślenice (NIP: 8790017162) |
| Część LOT-0051 – Wartość wybranej oferty | 5 270 PLN |
| Część LOT-0051 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0051 – Data wyboru wykonawcy | 2026-07-03+02:00 |
| Część LOT-0052 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część LOT-0053 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.