Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim – Etap I.
Zamawiający Powiat Pszczyński (Pszczyna, Śląskie) prowadził postępowanie „Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz…”. Termin składania ofert minął 13 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 13 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 723 106 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 lipca 2026
Nowy termin: 7 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 421747-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
29 lipca 2026
Nowy termin: 13 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 503041-2026
- Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 525410-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim, Etap I”.
- 2
KryteriaKryterium oceny ofert dotyczy okresu gwarancji na oprogramowanie (GO), więc długość wsparcia ma znaczenie dla oceny oferty.
- 3
WarunkiZamówienie przewiduje rozwiązania równoważne, a wykonawca ma obowiązek wykazać równoważność oferowanych rozwiązań względem opisanych wymagań.
- 4
ZakresZakres obejmuje dostarczenie modułów do wytworzenia i udostępnienia e-usług publicznych, cyfryzację procesów back-office, digitalizację danych oraz zakup serwera do rozbudowy klastra wirtualizacyjnego, skanerów dokumentowych i tabletów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Powiat Pszczyński |
| NIP | 6381800082 |
| Adres | ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna |
| Region (NUTS) | PL22C – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup, rozbudowa i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług oraz dostawą sprzętu informatycznego w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim – Etap I. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego; 72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania; 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 79632000-3 - Szkolenie pracowników; 31700000-3; 79999100-4 - Usługi skanowania; 72900000-9 - Usługi archiwizacji komputerowej i konwersji katalogów; 72312100-6 - Usługi przygotowywania danych; 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 5 762 667 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 u
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP.. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
- Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia w powyższym zakresie, Wykonawca musi dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.
- 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzą okoliczności wskazane w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy PZP. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-13 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.