Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Podniesienie odporności na zagrożenia cybernetyczne infrastruktury wodno-ściekowej w Gminie Dobczyce, w ramach projektu "Cyberbezpieczne Wodociągi"
Zamawiający Gmina i Miasto Dobczyce (Dobczyce, Małopolskie) prowadzi postępowanie „Podniesienie odporności na zagrożenia cybernetyczne infrastruktury wodno-ściekowej w…”. Termin składania ofert upływa 31 sierpnia 2026, 09:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 09:001h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 487 543 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=610, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
29 lipca 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
31 lipca 2026
Nowy termin: 7 września 2026 09:00Zmienia wersję 524150-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 sierpnia 2026
Nowy termin: 11 września 2026 09:00Zmienia wersję 533423-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest podniesienie odporności na zagrożenia cybernetyczne infrastruktury wodno-ściekowej w Gminie Dobczyce w 1 części na okres 6 miesięcy.
- 2
ZakresOpis obejmuje dostawy i usługi związane z oprogramowaniem, systemami, serwerami, automatyką, urządzeniami sterującymi oraz instalowaniem i integrowaniem systemów informatycznych.
- 3
ZakresZamawiający nie przewiduje wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 ustawy Pzp.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina i Miasto Dobczyce |
| NIP | 6811004443 |
| Adres | Rynek 26, 32-410 Dobczyce |
| Region (NUTS) | PL214 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Podniesienie odporności na zagrożenia cybernetyczne infrastruktury wodno-ściekowej w Gminie Dobczyce, w ramach projektu "Cyberbezpieczne Wodociągi" |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe |
| Dodatkowe kody CPV | 48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne; 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego; 42961000-0 - System sterowania i kontroli; 48921000-0 - System automatyzacji; 38800000-3 - Urządzenia sterujące procesem przemysłowym i urządzenia do zdalnego sterowania; 72000000-5; 72222200-9 - Usługi w zakresie systemów informacji lub usługi w zakresie planowania technologii; 72500000-0 - Komputerowe usługi pokrewne; 51610000-1 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacji; 72228000-9 - Usługi doradcze w zakresie integrowania urządzeń komputerowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-31 09:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.