Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
Zamawiający Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach…”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 400 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
- Wadium
- 400 zł
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=214, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 10:00 - Sprostowanie
18 sierpnia 2026
Nowy termin: 3 września 2026 10:00Zmienia wersję 513167-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 września 2026
Nowy termin: 10 września 2026 08:00Zmienia wersję 571442-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji całego zamówienia wynosi 12 miesięcy, a miejsce wykonania to województwo dolnośląskie.
- 2
ZakresZamówienie jest podzielone na 3 zadania, więc wykonawca może ubiegać się o osobny zakres dla paliw, stacji zasilania albo agregatów.
- 3
RyzykoWadium jest wymagane dla każdego zadania oddzielnie: 400 zł, 2 000 zł i 45 000 zł.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 195 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 48% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia |
| REGON | 001094670 |
| Adres | ul. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze |
| Dodatkowe kody CPV | 44611410-3 - Zbiorniki do przechowywania oleju; 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości: Zadanie nr 1 – 400,00 PLN (słownie: czterysta złotych i 00/100), Zadanie nr 2 – 2 000,00 PLN (słownie: dwa tysiące złotych i 00/100), Zadanie nr 3 – 45 000,00 PLN (słownie: czterdzieści pięć tysięcy złotych i 00/100). 2. W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, wadium (w każdej z dopuszczalnych form) może być wniesione przez jednego, kilku lub wszystkich Wykonawców, pod warunkiem, iż łączna wysokość wniesionego wadium odpowiadać będzie wymaganej kwocie. W takim przypadku wnosząc wadium należy wskazać w imieniu kogo i tytułem jakiego postępowania, którego Zadania jest wnoszone. 3. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: a) pieniądzu – przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: - dla przelewów krajowych: PKO BP S.A. 1 O/Wrocław, nr 85 1020 5226 0000 6302 0417 4348; - dla przelewów z zagranicy: PKO BP S.A. 1 O/Wrocław, kod swift: BPKOPLPW, nr iban: PL 85 1020 5226 0000 6302 0417 4348; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r., poz. 98). 4. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert, przy czym wniesienie wadium w pieniądzu za pomocą przelewu bankowego Zamawiający będzie uważał za wniesione w terminie tylko wówczas, gdy bank prowadzący rachunek Zamawiającego potwierdzi, że środki zostały zaksięgowane na koncie Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.