Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup i wdrożenie systemu do zarządzenia kanałami FAST (Free Ad-Supported Streaming Television)
Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i wdrożenie systemu do zarządzenia kanałami FAST (Free Ad-Supported Streaming…”. Termin składania ofert minął 4 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 50 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 4 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 czerwca 2026
Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 czerwca 2026
Nowy termin: 14 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 387761-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 lipca 2026
Nowy termin: 21 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 444231-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 28 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 470151-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 lipca 2026
Nowy termin: 4 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 492645-2026
- Sprostowanie
28 lipca 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 10:00Zmienia wersję 509837-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa i wdrożenie systemu do zarządzania co najmniej 20 kanałami FAST wraz z infrastrukturą sprzętową, oprogramowaniem, licencjami oraz usługą utrzymania przez 36 miesięcy.
- 2
Zakrespostępowaniu mogą brać udział wykonawcy niepodlegający wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 Pzp, a opis przedmiotu zamówienia jest rozwinięty w załączniku nr 2 do SWZ.
- 3
ZakresZamówienie ma jedną część i obejmuje zarówno uruchomienie systemu, jak i późniejsze utrzymanie rozwiązania.
- 4
RyzykoWykonawca musi wnieść wadium w wysokości 50 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie (wcześniej: 2025), ale ostatnią edycję (2025) unieważniono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Telewizja Polska S.A. w likwidacji |
| NIP | 5210412987 |
| Adres | ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup i wdrożenie systemu do zarządzenia kanałami FAST (Free Ad-Supported Streaming Television) |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72000000-5 |
| Dodatkowe kody CPV | 48820000-2 - Serwery; 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 50 000,00 PLN (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych). 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach określonych w pkt 8.2 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-04 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1)Umowa podlega prawu polskiemu. W sprawach nieuregulowanych Umową mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w tym ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny, ustawy Pzp oraz ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
- 2)Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach określonych w § 17 Wzoru umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.