Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany
Zamawiający Gmina Jeziorzany (Jeziorzany, Lubelskie) prowadził postępowanie „Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy…”. Termin składania ofert minął 29 lutego 2024, 10:00. Wadium: 50 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 50 000 zł
- Termin składania ofert
- 29 lutego 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=633, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
25 stycznia 2024
Termin ofert: 29 lutego 2024 10:00 - Wynik postępowania
06 marca 2024
0 ofertOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Jeziorzany |
| Miejscowość | Jeziorzany |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany |
| Główny Kod CPV | 34920000-2 - Sprzęt drogowy |
| Część nr LOT-0001 | Zakup wyposażenia do modernizacji i utrzymania infrastruktury drogowej na terenie Gminy Jeziorzany |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 50000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →