UDZIELENIE I OBSŁUGA KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO
Zamawiający Gmina Konopnica (Konopnica, Lubelskie) prowadził postępowanie „UDZIELENIE I OBSŁUGA KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO”. Termin składania ofert minął 2 września 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 2 września 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 678 405 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=200, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 sierpnia 2025
Termin ofert: 2 września 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
21 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Konopnica |
| Miejscowość | Konopnica |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | UDZIELENIE I OBSŁUGA KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO |
| Główny Kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
| Część nr LOT-0001 | UDZIELENIE I OBSŁUGA KREDYTU DŁUGOTERMINOWEGO |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.