Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
218 403 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 218 403 zł – 299 462 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Konopnica

Zamawiający Gmina Konopnica (Konopnica, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Konopnica”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o. Wartość umowy: 218 403 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina KonopnicaKonopnica, Łódzkieopublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
218 403 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „LARIX” Sp. z o.o. (Lubliniec).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 218 402,98 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 218 402,98 zł do 299 461,62 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail