Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-22 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wpisz dokładnie: Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie 2026/2027

Zamawiający Gmina Kościelisko (Kościelisko, Małopolskie) prowadził postępowanie „Wpisz dokładnie: Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina KościeliskoKościelisko, Małopolskie (powiat Tatrzański →)opublikowano 22 lipca 2026
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 10:00
  2. Sprostowanie

    05 sierpnia 2026

    Nowy termin: 25 sierpnia 2026 10:00

    Zmienia wersję 507415-2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg w sołectwach Kościelisko, Dzianisz i Witów w sezonie 2026/2027 w dwóch częściach terytorialnych.

  • 2

    ZakresOpcja obejmuje jednorazowe pozimowe sprzątanie ulic i chodników na powierzchniach wskazanych przez zamawiającego.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje odśnieżanie dróg i placów, posypywanie w celu usuwania śliskości, załadunek i wywóz śniegu oraz dyżury prowadzone na potrzeby akcji zimowej.

  • 4

    KryteriaUmowa ma trwać od 1.11.2026 do 31.10.2027, a jedynym kryterium oceny ofert jest czas reakcji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Kościelisko

NIP

7361699456

Adres

ul. Nędzy-Kubińca 101, 34-511 Kościelisko

Region (NUTS)

PL219 – Małopolskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Wpisz dokładnie: Zimowe utrzymanie dróg na terenie sołectw Gminy Kościelisko w sezonie 2026/2027

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Dodatkowe kody CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-08-21 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
708 300 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
708 300 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.08.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Kościelisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kościelisko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 - Usługi odśnieżania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.