Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →SVA/4620-384/2026 ZEC Giżycko- kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do JW. w m. Węgorzewo, Giżycko, Hajnówka
Zamawiający AMW SINEVIA Sp. z o.o. (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) prowadził postępowanie „SVA/4620-384/2026 ZEC Giżycko- kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego…”. Termin składania ofert minął 5 sierpnia 2026, 09:30.
- Termin składania ofert
- 5 sierpnia 2026, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
21 lipca 2026
Termin ofert: 5 sierpnia 2026 09:30 - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 09:30Zmienia wersję 503070-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 09:30Zmienia wersję 536102-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego grupy E do jednostek wojskowych w Węgorzewie, Giżycku i Hajnówce, podzielona na 3 części.
- 2
ZakresCzęść I dotyczy Węgorzewa, część II Giżycka, a część III Hajnówki, przy czym realizacja dla poszczególnych części zaczyna się w różnych datach i obejmuje okres od 01.10.2026 do 30.09.2027 albo do 31.12.2027.
- 3
ZakresOferta obejmuje trzy miejsca realizacji w dwóch województwach, dlatego wykonawca musi uwzględnić odrębne daty rozpoczęcia dla poszczególnych części.
- 4
KryteriaZamówienie jest prowadzone w przetargu nieograniczonym, a jedynym kryterium oceny ofert jest cena.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 9 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 5 sprawach odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | AMW SINEVIA Sp. z o.o. |
| NIP | 7010303102 |
| Adres | ul. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki |
| Region (NUTS) | PL912 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SVA/4620-384/2026 ZEC Giżycko- kompleksowa dostawa i sprzedaż gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) do JW. w m. Węgorzewo, Giżycko, Hajnówka |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09120000-6 - Paliwa gazowe |
| Dodatkowe kody CPV | 65200000-5 - Przesył gazu i podobne usługi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-05 09:30 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
termin realizacji: Część I: Węgorzewo, Bema 16 – od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. do 30.09.2027 r.
termin realizacji: Część II: Giżycko, Moniuszki 7 – od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od 25.11.2026 r. do 31.12.2027 r.
termin realizacji: Część III: Hajnówka, Nieznany Bór od dnia zawarcia umowy jednak nie wcześniej niż od 01.10.2026 r. do 30.09.2027 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →